23'
Somozas
0
Gran Pena
1
25'
SE AEM W
0
Alhama W.
1
23'
Rayo Ibense
1
Ontinyent 1931
0
20'
Villacanas
0
Azuqueca
0
8'
Hirnyk
0
Metalist 1925 2
0
25'
Pueblonuevo
1
Moralo
0
25'
Sibir Novosibirsk
0
Çelyabinsk
1
26'
FC L'escala
0
Reus FCR
1
26'
Montanesa
0
UE Tona
3
22'
Irkutsk
1
Vladimir
0
22'
Atletico Arteixo
0
Viveiro
0
24'
Tres Cantos
0
Aravaca
0
24'
La Virgen
0
Leonesa B.
0
25'
CP Almeria
0
Malaga B.
1
21'
Plus Ultra
0
Alcantarilla
0
21'
Pelikan
1
Mlawa
0
24'
CD Badajoz
1
Olivenza
0
25'
Tedeon
0
Vianes
0
25'
Grorud
0
Alta
0
25'
Daejeon Korail
0
Yangpyeong
1
25'
Gimhae
0
Yeoju Citizen
0
25'
Paju Citizen
1
Pocheon
0
17'
Barakaldo
0
Gimnastica Segoviana
0
24'
Tarazona
0
Andorra
0
24'
Marbella
0
Ceuta
0
25'
Llanera
0
Guijuelo
1
22'
Skjervoy
0
Honefoss
1
25'
L Hospitalet
1
Sabadell B
1
25'
Alaves B.
0
UD Logrones
0
26'
CE Avrupa
0
Pena Deportiva
0
24'
Cornella
0
SD Ibiza
0
24'
Mallorca B.
0
Terrassa
0
24'
Slask W. U19
1
Gornik Zabrze U19
0
24'
Almeria B.
0
Linense
1
24'
Granada CF B
0
Xerez CD
0
21'
Atl. Paso
0
CF Talavera
1
25'
Cordoba B.
0
Conil
2
23'
CD Coria
0
Yaiza
0
23'
CD Mostoles
0
San Sebastian Reyes
1
26'
Conquense
0
Tenerife B.
0
22'
Illescas
0
Rayo Majadahonda
0
22'
Melilla
1
Guadalajara
0
25'
Levante W.
0
Athletic Bilbao W.
1
24'
R. Oviedo B.
0
L'Entregu
0
26'
Stellenbosch U23
1
Richards Bay U23
0
38'
Siete Villas
0
CD Barquereno
1
0'
Dagon Port
0
Yangon Utd.
3
0'
Tarancon
0
Quintanar del Rey
1
0'
Ganzhou Ruishi
1
Rizhao Yuqi
1
0'
Lorca Deportiva
0
Cieza Şehri
0
0'
Puertollano C.F.
2
Cazalegas
0
0'
Sanfrecce Hiroşima
0
Nagoya Grampus
1
0'
Subiza
0
Tudelano
0
0'
Zaragoza B.
1
Gernika
1
0'
Torre del Mar
2
El Palo
0
0'
Don Benito
0
Cadiz CF B
2
0'
La Union
1
Linares
0
0'
AD Torrejon
0
Las Rozas
0
0'
Carabanchel
0
Trival Valderas
0
0'
El Alamo
0
Galapagar
0
0'
Getafe B
0
Union Adarve
0
0'
Rayo Vallecano B
1
Parla
0
66'
Ayeyawady
1
Shan Utd.
1
69'
Kulikiv
3
Real Farma
0
73'
Dynamo Moskova
0
Pari NN
0
69'
Honvéd II
3
FC Dabas
1
67'
Vasas II
3
Penzugyor
1
65'
Teplice B
0
Usti nad Orlici
1
70'
Debrecen II
2
DVTK II
1
70'
Kisvarda II
1
Tiszafüredi
1
65'
Spartak Moskova 2
2
Yenisey 2
1
65'
JEF United W.
0
C-Osaka W
0
64'
Okayama
0
Blaublitz
1
64'
Kamatamare
1
Gifu
0
62'
Nara Kulübü
0
Toyama
0
64'
Kofu
1
Kawasaki Frontale
0
64'
Machida
2
Albirex Niigata
0
64'
Heiligenkreuz
1
Allerheiligen
3
68'
1980 Wien
1
Slovan HAC
0
78'
HEBC Hamburg
3
Alsterbruder
0
90+'
Tacikistan
0
Filipinler
0
90+'
Persijap Jepara
1
Persekat
0
90+'
Persela Lamongan
2
Deltras Sidoarjo
2
90+'
Usti nad Labem B.
2
Neratovice
3
90+'
Karvina B.
1
Hodonin
2
0'
Belconnen Utd.
0
Brindabella
0
China: Super League
Tam Zamanlı
2024-07-28 11:35
Deplasman (Vurdu)
Kazanma olasılığı 49.90%